Akce

RODINNÉ KONSTELACE

Zveme vás všechny, kteří máte vztah a potřebovali by jste se podívat, proč nefunguje tak jak má, co vám partner(ka) tají, nebo proč si přestáváte rozumět. R.konstelace jsou tu i pro ty z vás, kteří jste si po rozvodu nevyříkali vše co jste měli, nebo proč nedokážete být po rozchodu znovu volní a šťastní, a co vás blokuje navázat znovu kvalitní vztah. Také pro ty  z vás, co se chcete hnout dál z místa, a máte pocit, že vás něco drží a blokuje. Přijďte mezi nás všichni, kteří se chcete něco o sobě dozvědět a posunout se se stejně smýšlejícími lidmi blíže ke své duši, sebehodnotě a seberealizaci. Můžete najít nejen to, co potřebujete zjistit, ale navíc třeba i partu skvělých přátel.
 
Rodinné konstelace je velice účinná metoda, při které se můžete objektivně podívat, co se děje ve vašich partnerských nebo přátelských vztazích, pracovním kolektivu nebo v původní rodině. Jakou úlohu zastupujete vy, a jakou lekci vám ukazují ostatní. Na základě zjištěné pravdy a silného emocionálního prožitku se budete moci začít léčit na citové úrovni. Svůj problém začnete vidět z jiného úhlu, pochopíte svoji situaci ve vztazích a budete se moci zase svobodně rozhodovat.
 
Jedinečně propojuji rodinné konstelace s výkladem z karet. Před konstelací se společně podíváme na váš aktuální problém skrze karty. Po konstelaci i díky tarotovým kartám uvidíte, co se všechno konstelací změnilo, objasním vám, jaká konstelace byla pro vás zásadní a díky symbolu na kartě, kterou si vytáhnete na závěr, vám řeknu, co jste si danou situací uvědomili.
       


Cena bez postavení vlastní konstelace - 450,-Kč

         s postavením vlastní konstelace - 700,-Kč

 

Drobné občerstvení ( chlebíčky, sušenky, káva, čaj, atd. ) za přijatelnou cenu k dispozici ).


      

         

TAROTOVÝ KURZ

 

Získáte odpovědi nejen na tyto otázky:

 
Chcete se dozvědět více o sobě?
Po čem touží vaše duše a v čem ji ještě brání vaše nevyzrálé ego?
Co vám zrcadlí váš partner(ka) ve vztahu?
Jaké břemeno stále vláčíte za své předky?
Co vám signalizují vaše zdravotní potíže (napr. nadváha, deprese, bolesti zad,atd.?)

 

Co kurzem získáte?

Pokud jste si nakoupili spoustu knih o Tarotu, a přesto máte pocit, že vám smysl Tarotových karet stále uniká, zkuste tento kurz, který vám objasní symboly na základě vašich kladených dotazů. Navážete s Tarotem komunikaci a proniknete do hloubky tajemství malé i velké arkány Tarotových  karet. Budete si moci odpovědět na svoje otázky, srovnat si životní priority a nastolit harmonii mezi citovými a materiálními aspekty. Můžete se rozhodnout dospět a převzít zodpovědnost za sebe, svůj život a své štěstí.

Poznáte sami sebe a pochopíte svoji životní cestu. Naučíte se více vnímat svoje potřeby, vlohy a talenty a můžete zjistit, jak je uplatnit v každodenním životě. Užijete si přátelskou atmosféru. Navíc poznáte nové přátele, kteří mají stejné zájmy a stejnou cestu duše jako Vy. Ke kartám si můžete vytvořit láskyplný vztah, můžou se stát vaším milým průvodcem a kamarádem. Můžete s nimi kdykoliv navázat spojení, stačí se na chvíli zastavit a dovolit si příjemnou a klidnou meditační chvilku.
 

Program tarotového kurzu

 
Seznámení v kolektivu a poznání nových přátel.
Meditace na uvolnění pro harmonii těla i duše.
Úvodní seznámení s tarotem.
Objasnění Velké a Malé Arkány, královských karet, seznámení se s živly tarotu.
Ukázkové výklady, které budou sestaveny na Vaše konkrétní otázky.


Přihlaste se na e-mail : tarot.jarka@seznam.cz. Napište prosím termín kurzu o který máte zájem. Své místo si držíte zaplacením kurzu nebo zalohy 1000,- Kč.

Platbu na kurz posílejte na účet 2501554895/2010.


 

 

 


 
Platbu za kurz posílejte na účet 2501554895/2010.
Získáte odpovědi nejen na tyto otázky:
 
Chcete se dozvědět více o sobě?
Co potřebuje vaše duše a v čem ji ještě brání vaše nezralé ego?
Jak to máte v partnerských vztazích, co k vám cítí partner(ka)?
Jaké břemeno pořád nemůžete odložit za rodiče?
Co vám říkají vaše zdravotní potíže, nadváha atd.?
Co kurzem získáte?
 
Tarotem si budete moci odpovědět na svoje otázky, srovnat si životní priority a nastolit harmonii mezi citovými a materiálními aspekty. Můžete se rozhodnout dospět a převzít zodpovědnost za sebe, svoji cestu a své štěstí.
 
Poznáte sami sebe a pochopíte svoji životní cestu. Naučíte se více vnímat sebe i okolí. Užijete si přátelskou atmosféru. Navíc poznáte nové přátele, kteří mají stejné zájmy a stejnou cestu duše jako Vy. Získáte možnost pravidelného setkávání, kde dostanete odpovědi na další Vaše otázky, které Vás na kurzu nenapadly. Co budete potřebovat vědět, znovu Jarka dovysvětlí. Časem tvořivé dílny, výlety a přednášky se zajímavými lidmi.
 
Program tarotového kurzu
 
Seznámení v kolektivu a poznání nových přátel.
Meditace na uvolnění pro harmonii těla i duše.
Úvodní seznámení s tarotem.
Objasnění Velké a Malé Arkány, královských karet, seznámení se s živly tarotu.
Ukázkové výklady, které budou sestaveny na Vaše konkrétní otázky.
Termín a cena kurzu
 
Kurz Tarotu  je dvoudenní. Koná se o víkendu 23.2. + 24.2. od 10-18 hod. Další kurz je 9.3.+10.3. Počet míst je omezený na 15 lidí.
 
Cena je stanovena tak, aby byl kurz dostupný pro každého. Cena je 3400 Kč, při přihlášení do 2.2.2019 je cela 2900 Kč.
 
Pokud přivedete s sebou kamarádku nebo kamaráda, dostanete slevu 500 Kč. Můžete tak mít kurz opravdu za skvělou cenu, záleží na Vás, kolik lidí s sebou vezmete:-).
 
Líbí se Vám tato nabídka, ale nejste si jisti, jestli je kurz pro Vás?
 
Využijte večerní nebo odpolední setkání. Zjistíte nejen, jak na Vás Jarka působí, ale 2 z Vás získáte jednoduchý ukázkový výklad pro sebe zdarma. Aby bylo losování spravedlivé, budete Vy sami losovat dva z Vás. Všichni tak máte stejné šance.
 
Večerní setkání čtvrtky 18 hod. - 17.1., 24.1., 31.1.
 
Odpolední víkendové setkání 15 hod. - 19.1., 27.1., 2.2.
 
Místo bude ještě upřesněno. Pokud víte o hezkých prostorách, dejte nám prosím vědět. Děkujeme. Vstup 180 Kč.
 
Přihlášení a kontakt
 
Přihlašujte se kontaktním formulářem níže nebo na e-mail: info@jana-svobodova.cz. Napište prosím termín kurzu, o který máte zájem. Své místo si držíte zaplacením kurzu nebo zálohy 1000 Kč.
 
Platbu za kurz posílejte na účet 2501554895/2010.