O mně

Prošla jsem si dost bolestivým, leč zajímavým životem-tak jako každý, komu se povoláním stala práce s lidmi. Nyní již s láskou a pokorou přijímám vše, čeho se mi v životě dostalo a každou novou zkušenost vnímám jako obohacující součást své cesty. Tak dlouho trvá lidská bolest, utrpení a nepochopení, dokud se hlava nesladí se srdcem, dokud lpí naše nevyzrálé ego na věcech, kterými si neustále ubližujeme a dokud nás naše nevědomí přitahuje ke stále se opakujícím vzorcům destruktivního chování. Jestliže se v životě chceme pohnout směrem dopředu a začít si plnit své sny, přání a touhy, potřebuje nejdříve naše duše vymést všechna i ta nejhlubší zákoutí, uzdravit a zacelit všechny staré rány, zasahující téměř vždy do dětství, často do pokolení, případně do minulých životů. Dnes už vím, že všechny ,,špatné věci" jsou zároveň příležitostí k růstu duše a celé osobnosti. Jsem nesmírně vděčná, že po usilovném hledání sebe sama a smyslu svého života mně byla dána příležitost objevit svůj dar pomocí výkladu tarotových karet. Díky tomu jsem se vyléčila z dlouhodobé mentální  anorexie  a bulimie. Při své 19leté praxi jsem se setkala s nespočetnými lidskými osudy i příběhy a můj život dostal nový smysl a naději na mé životní pouti. Vždy můžeme nejvíce předat to, čím jsme si sami prošli, pochopili a uzdravili. Název Tarotových karet je odvozen od slova Arkánum, což v překladu znamená tajemství. Pomáhám lidem objasnit jejich cestu a vysvětlit, na jakém bodu existence se momentálně nacházejí. Přes tarotové karty se snažím zásadní věci klientovi objasnit a nasměrovat ho správným směrem. Ovšem takto mohu pomoci pouze tam, kde člověk není zatížený silnou karmickou vazbou. Pokud tomu tak je, s úrovní rozumu se v tomto případě již nevystačí. Všechny osvědčené tzv. "metody pozitivního myšlení" zde nefungují. Je potřeba zajít do hlubších vrstev podvědomí.
Při svém dalším pátrání jsem na sobě vyzkoušela všemožné terapie, které by mě mohly posunout blíže k sobě samé, a uzdravit do hloubi duše. Vyzkoušela jsem např. aurasomu, Bachovy esence, homeoatii, kineziologii, regrese, holotropní dýchání, atd. Setkala jsem se s nejrůznějšími kartářkami, léčiteli všeho druhu - přes podvodníky až ke skutečným kapacitám ve svém oboru. Hledání se vyplatilo a po pár letech jsem objevila metodu zvanou rodinné konstelace od zakladatele pana Berta Hellingera. Absolvovala jsem dvouroční kurz u žáka zakladatele pana J.Zeihofera (Bhagata) v Lažanech u Žlutic. Touto metodou jsem se začala skutečně "uzdravovat". Zlepšily se mi vztahy s rodiči i sourozenci, osvětlily se mi vazby s přáteli. Začala jsem cítit větší klid a posléze se mi dostávalo více energie a chuti do života.
Samozřejmě, že samotná metoda není všemocná; současně je potřeba neustálé trpělivé práce na sobě. Nezbytné jsou chvíle ticha, klidu, meditací s modlitbami a opakujícími se motty.
Nyní rodinné konstelace nabízím těm klientům, u kterých cítím, že je jejich problém vážnějšího charakteru.

Na každou nemoc roste v přírodě léčivá bylinka a na každý problém existuje řešení.
Jen jeden hlas je následováníhodný: hlas mého srdce. Jde o to, sebrat veškerou odvahu a jít hledat. A kdo hledá-najde!