Tarot+konstelace

TAROT

V čem vám mohou symboly tarotových karet pomoci:

1/ v navázání komunikace s vaším podvědomím

-zjistit, kde se momentálně v životě nacházíte, co vás v dané chvíli blokuje a jak získat to, po čem skutečně toužíte

2/ v nalezení správné životní cesty a v objasnění úkolu vaší duše

-ujasnit si, jaké jsou vaše talenty a dary, a jak je využít v každodenním životě

3/ v obnovení vnitřní harmonie

-pomohou vám zjistit příčiny zdravotních potíží a najít nejvhodnější formu doplňkové léčby

4/ v nalezení východiska z komplikované životní situace

-můžete získat návod a sílu odpoutat se od starých modelů chování v rodinných, manželských i partnerských vztazích


 

KONSTELACE 

Rodinné konstelace vám mohou pomoci zjistit co se skrývá pod rouškou toho, co nelze vidět. Jaké energie rodu vás ovlivňují a co všechno můžete změnit. Mohou vás posunout, aby jste se dokázali vymanit z neustále se opakujících vzorců destruktivního chování, a mohli se stát opět sami sebou.

Pomohou vám dospět, převzít zodpovědnost za sebe, za svoji cestu a za své štěstí. Konstelace jsou emocionálního charakteru, jenž vám umožní dotknout se skryté bolesti, která, pokud není zcela vyléčená, hnisá pod povrchem a bere vám životní sílu a energii.

Konstelace vám umožní podívat se na vaši minulost i současnost nezaujatým pohledem a zároveň nasměrovat vaši cestu tím správným směrem.

Pomohou vám uzdravit nitro a získat novou chuť a sílu k dalším životním výzvám. Budete se moci podívat na sebe, rodiče i přátele z jiného zorného úhlu, a lépe můžete pochopit jejich motivaci k určitým činům. Lidi kolem vás dokážete vnímat, ale současně si udržíte svůj vymezený prostor a hranice. Tímto postojem získáte zpátky svoji životní energii a elán. Uvědomíte si svoje skutečné potřeby a dovolíte si jít po své individuální cestě, kde se budete moci realizovat, plnit si své touhy a sny.